Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
  

Standard Pracy Komitetu Transfuzjologicznego, wydanie I

2017-12-20

Mamy przyjemność poinformować, iż w ramach programu polityki zdrowotnej finansowanego przez ministra zdrowia pn. „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020” przy udziale Zespołu Ekspertów powstał "Standard Pracy Komitetów Transfuzjologicznych".

Publikacja jest pierwszą w Polsce próbą realizacji zadania polegającego na opracowaniu standardu wspomagającego pracę komitetów transfuzjologicznych i określającego wytyczne ich działalności. Zespół autorów, w skład którego wchodzą specjaliści - praktycy dołożył wszelkich starań, aby materiał zawarty w opracowanym Standardzie został przedstawiony w sposób rzetelny, a jednocześnie możliwie atrakcyjny dla Odbiorcy.

Po przeprowadzeniu analizy bogatego materiału będącego podstawą przygotowania niniejszej publikacji, jak również w oparciu o doświadczenia własne wyniesione z prowadzonych szkoleń obejmujących przedstawione zagadnienia, dostrzegamy konieczność dalszej wymiany doświadczeń oraz wiedzy teoretycznej. Pragniemy stale dążyć do spełniania postulatów i uwzględniania zgłaszanych nam problemów. Z tego względu jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi dotyczące opracowanego Standardu.

Zgłaszane przez Państwa uwagi i opinie odnośnie niniejszego opracowania pozwolą na rozszerzenie i aktualizację kolejnego wydania Standardu. Będziemy wielce zobowiązani, jeśli podzielą się Państwo własnymi doświadczeniami w tym zakresie.
Zapraszamy do kontaktu na adres poczty elektronicznej: standard-KT@ihit.waw.pl (z dopiskiem w tytule „Standard KT”)

Z góry dziękujemy
Zespół Redakcyjny Standardu

Publikacja dostępna jest pod linkiem:

Standard Pracy Komitetu Transfuzjologicznego, wydanie I, Warszawa 2017 r.pdf

lub

http://ihit.edu.pl/pub/Standard%20Pracy%20KT-wersja-1.epub     

tl_files/Abscipien/Strona tytulowa.JPG

Wróć