Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
  

Już ponad 700 uczestników na platformie e-learningowej

2019-02-06

Z przyjemnością informujemy, że nasza ogólnodostępna platforma e-learning uruchomiona pod adresem www.krwiolecznictwo-szkolenia.edu.pl ma już ponad 700 uczestników!

Za jej pośrednictwem prowadzimy na odległość szkolenia z zakresu krwiolecznictwa, jako działanie wspierające proces kształcenia zawodowego. Z tego względu zachęcamy członków Komitetów Transfuzjologicznych, osoby bezpośrednio zaangażowane w nadzór nad krwiolecznictwem w podmiotach leczniczych oraz wszystkie osoby uczestniczące w procesach krwiolecznictwa do logowania się na naszą platformę. Przypominamy, że platforma obejmuje trzy ścieżki szkolenia:

  • dla lekarzy
  • dla pielęgniarek i położnych
  • dla diagnostów

Dla uczestników szkoleń, którzy ukończą kurs i zaliczą test końcowy przewidziane są Certyfikaty i punkty edukacyjne. Wydano już 50 takich Certyfikatów. 

Przypominamy, że platforma została opracowana przez Instytut Hematologii i Transfuzjologii w ramach realizacji finansowanego przez Ministra Zdrowia programu polityki zdrowotnej pn. „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczpospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020.”

Serdecznie zapraszamy do grona jej użytkowników!

Wróć